Cześć!

Nazywam się Aleksandra Nowak i jestem początkującą Wirtualną Asystentką. Świadczę usługi wsparcia biznesu online, które są dopasowane do Twoich potrzeb. Każdą współpracę biznesową traktuję indywidualnie. Jeżeli masz dużo na głowie, nie chcesz tracić czasu ani pieniędzy na zatrudnianie pracownika na cały etat, to zapraszam do współpracy. Oferuję szereg usług, z których na pewno wybierzesz coś dla siebie. W swojej pracy stawiam przede wszystkim na rozwój, dlatego ciągle się szkolę i doskonalę swoje umiejętności. Jestem osobą rzetelną, terminową i kreatywną.

Kim jest Wirtualna Asystentka?

Wirtualna asystentka to prawa ręka, osoba, której możemy oddelegować pewne zadania (np. te, których nie lubimy robić, a które są niezbędne przy prowadzeniu firmy; albo rzeczy, których robić nie potrafimy). Śmiało można powiedzieć, że wirtualna asystentka to po prostu asystentka, która pracuje zdalnie i wspiera różne biznesy. Dzięki współpracy ze mną zaoszczędzisz czas i pieniądze oraz skupisz się na działaniu i rozwoju biznesu.

woman, write, notepad-792162.jpg

Zakres oferowanych usług

Social Media

Human Resources

Wirtualne Biuro

Wsparcie Księgowe

Jak wygląda współpraca ze mną?

Krok 1

Skontaktuj się ze mną, wówczas umówimy się na bezpłatną konsultację. Wybierzemy kierunek współpracy i wybrany pakiet godzinowy.

Krok 2

Podpisujemy umowę.

Krok 3

Raportuję wykonane zadania lub projekty.

Krok 4

Po realizacji wykonanych zadań możesz wykupić następny pakiet godzinowy i przedłużyć współpracę.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się ze mną!

Jeżeli jeszcze nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie lub potrzebujesz szybkiego kontaktu ze mną, wypełnij  poniższy formularz. Twoja wiadomość trafi bezpośrednio do mnie, a ja postaram się jak najszybciej Ci odpisać.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Scroll to Top